Koordynator/ka ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego/07/22

Dodano

27 lipca 2022

Miejsowość

Kraków/Katowice

Koordynator/ka ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Branża

Inne

Ilość miejsc pracy

1

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 14-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało: współpraca z klientami biznesowymi, głównie niemieckimi; telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami w związku z bieżącymi zamówieniami rekrutacyjnymi; przyjmowanie zgłoszeń oraz odpowiadanie i reagowanie na potrzeby klientów; utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Wymagania

Oczekiwalibyśmy od Ciebie: minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego; praktycznych umiejętności obsługi MS Office oraz innych programów; gotowości do rozwoju, dynamiki w działaniu, bardzo dobrej organizacji pracy oraz kreatywności; pozytywnego nastawienia, otwartości oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Mamy Ci do zaoferowania: możliwość długotrwałej współpracy; pracę w wymiarze pełnego etatu (umowa o pracę); możliwość rozwoju zawodowego i finansowego (premie); codzienną pracę z językiem niemieckim; możliwość pracy zdalnej; możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta; dużą swobodę przy realizacji zadań; możliwość wyjazdów zagranicznych; bardzo dobrą atmosferę, plan wdrożeniowy oraz niezbędne narzędzia pracy; spotkania, wyjazdy integracyjne, konkursy firmowe z nagrodami; pakiet współfinansowanych benefitów: Multisport, opieka lekarska, ubezpieczenie grupowe.