Nr referencyjny

kucharz/02/2017

Dodano

16 lutego 2017

Miejsowość

Agia Napa (Cypr)

Kucharz

Kucharz

Branża

Gastronomia

Nazwa stanowiska

Kucharz

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

3

Ilość godzin w tygodniu

54

GSU INTER-WORK Sp. z o.o - satysfakcja i bezpieczeństwo Nasza agencja powstała w odpowiedzi na ciągle rosnące zainteresowanie Polaków pracą i życiem za granicą a także na rosnące zapotrzebowanie u zagranicznych pracodawców na dobrych fachowców z Polski Świadczymy usługi w zakresie pośrednictwa pracy u pracodawców zagranicznych. Rekrutujemy pracowników do sektorów produkcyjnych, rolniczych, ogrodniczych, hotelarskich i turystycznych. Poszukujemy osób zarówno do typowych prac sezonowych o charakterze wykonawczym a także specjalistów z różnych dziedzin. Działamy legalnie w oparciu o certyfikat nadany przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 10947

Zakres obowiązków

Termin: maj - listopad 2017 OPIS STANOWISKA: Praca w restauracji czterogwiazdkowego hotelu usytuowanego na jednej z cypryjskich plaż. Przyrządzanie oraz estetyczne podanie dań oferowanych w menu. Praca 9 godzin dziennie, przez 6 dni w tygodniu.

Wymagania

WYMAGANIA: - bardzo dobra i lepsza (B2, C1, C2) znajomość języka angielskiego - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - umiejętność przygotowania potraw a’ la carte - gotowość do podjęcia pracy w sezonie lato 2017 (maj – listopad) DODATKOWO: - pasja do gotowania - umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku - wykształcenie kierunkowe, dodatkowe kursy będą Twoim dodatkowym atutem - chęć przeżycia niezapomnianych chwil na magicznym Cyprze

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

OFERUJEMY: - wynagrodzenie podstawowe: 700 - 1100 EUR miesięcznie (w zależności od umiejętności i doświadczenia kandydata) - nieodpłatne zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu przy plaży - nieodpłatne wyżywienie (lunch & dinner) + 4 napoje bezalkoholowe dziennie - nieodpłatne ubezpieczenie - zwrot kosztów przelotu (max. 250 EUR) - ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku i otoczeniu egzotycznej cypryjskiej kultury i przyrody gwarantujące niesamowite wspomnienia i nowe doświadczenia