Nr referencyjny

lekarz/12/19

Dodano

16 grudnia 2019

Miejsowość

ok. Otwocka

Lekarz dyżury praca Klinika rehabilitacyjna k. Otwock

Branża

Medycyna / Opieka zdrowotna

Ilość miejsc pracy

3

Ilość godzin w tygodniu

25

O firmie ProworkPL MED & EDU recruitment services Warsaw, Poland. Profesjonalny dobór personelu. We recruit English Teachers, Nurses and Care staff ul. Warecka 8/46, 00-040 Warszawa, www.prowork.pl Wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116 (www.kraz.praca.gov.pl). Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Zakres obowiązków

Praca dla lekarzy na dużury nocne/ weekendy! Klient ProworkPL MED, prywatna kardiologiczna klinika rehabilitacyjna k. Otwocka poszukuje lekarzy rezydentów, w trakcie specjalizacji do pracy na dyżury - dowolną ilość godzin. Klinika specjalizuje się w rehabilitacji po wypadkach i zabiegach kardiologicznych. Zarejestruj się z ProworkPl MED i aplikuj na oferty pracy dla lekarzy w prywatnym sektorze opieki medycznej. ProworkPl MED, w imieniu swojego klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko lekarz do pracy na dyżurach nocnych, weekendowych lub światecznych. Główne obowiązki to ogólne monitorowanie stanu pacjentów w klinice zgodnie z procedurami i zaleceniami lekarza prowadzącego. Podczas dyżurów nocnych i weekendowych nie wykonuje się planowych zabiegów czy badań. Klinika specjalizuje sie w rehabilitacji pacjentów po wypadkach i zabiegach kardiologicznych. Mile widziani absolwenci wydziału lekarskiego i lekarze rezydenci w trakcie specjalizacji. Pracodawca oferuje elastyczne warunki zatrudnienia odnośnie ilości godzin czy dużurów oraz formy zatrudnienia - zazwyczaj jest to umowa b2b.

Wymagania

Wymagania Wykształcenie medyczne i prawo wykonywania zawodu lekarza w Polsce Mile widzani absolwenci kierunku lekarskiego i lekarze rezydenci Gotowość do rozpoczęcia pracy od stycznia 2020 lub pożniejszy termin do uzgodnienia. Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Warunki Kontrakt B2B lub umowa cywilnoprawna Dyzury lekarskie na zmiany nocne, weekendowe lub świąteczne. Harmonogram dyzurów do ustalenia indywidualnie zgodnie z preferencjami lekarza Wynagrodzenie  od 65 zł/ godzinę do negocjacji bezpośrednio z pracodawcą W przypadku zainteresowania pracą na stanowisku lekarz/ lekarz dyżurny zarejestruj się na www.prowork.pl i dołącz do swojego profilu CV