Nr referencyjny

lektor/07/2018

Dodano

10 lipca 2018

Miejsowość

Kraków, praca zdalna

Lektor języka angielskiego, pełen etat lub praca dorywcza

Branża

Szkolenia / Edukacja

Nazwa stanowiska

Lektor języka angielskiego

Ilość miejsc pracy

3

Ilość godzin w tygodniu

20

Szkoła Językowa Bilinguo zajmuje się nauczaniem języków przy użyciu Skype’a. Jesteśmy nową, szybko rozwijającą się firmą, którą wyróżnia perfekcjonizm i wysokie ambicje. Wiemy, że osiąganie celów zależy od motywacji naszych pracowników, dlatego zależy nam na nich nie mniej, niż na klientach.

Zakres obowiązków

przygotowanie się do prowadzenia lekcji (zapewniamy pełne wsparcie: oferujemy krótkie szkolenie oraz materiały do prowadzenia lekcji), prowadzenie lekcji w zakresie: konwersacji, certyfikatów, General English, Business English i innych obszarów (można wybrać), sprawdzanie zadań domowych oraz wypracowań

Wymagania

Konieczne będą: niezawodne połączenie internetowe Bardzo duże znaczenie mają dla nas tzw. soft skills: energiczność i entuzjazm w nauczaniu; umiejętność nawiązywania rozmowy autentyczne zaangażowanie w rozwój ucznia – w końcu zmieniamy czyjeś życie na lepsze! :) uprzejmość i niezmącona niczym cierpliwość Ważne będę również inne umiejętności: wykształcenie wyższe lub certyfikat potwierdzający kwalifikacje niezbędne do nauczania języka angielskiego lub talent do nauczania i zaawansowany poziom angielskiego Na plus będą: doświadczenie w udzielaniu lekcji prywatnych gotowość do pracy głównie w godzinach popołudniowo-wieczornych

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

elastyczne godziny pracy - wybór ilości godzin oraz pór, w jakich chcesz pracować wygoda – praca z domu możliwość rozwoju – organizujemy szkolenia zasady fair play - płacimy również za czas, potrzebny na przygotowanie się do lekcji umowa zlecenie lub umowa o pracę; możliwy również pełen etat

Tak