Nr referencyjny

lektor/02/2019

Dodano

13 lutego 2019

Miejsowość

Kraków

Lektor języka hiszpańskiego

Branża

Szkolenia / Edukacja

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

4

Poszukujemy lektora języka hiszpańskiego do prowadzenia kursów indywidualnych oraz w parach w następujących lokalizacjach: - ul. Parkowa; 2x60 min: śr 7.30-8.30 oraz czw 18.30-19.30 - ul. Rajska (lub inna lokalizacja w centrum miasta) 2x60min Możliwe terminy: pon lub wt 15.45 czw 15.00 śr 16.00

Zakres obowiązków

Prowadzenie kursów językowych dla młodzieży i dorosłych.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego - mile widziane doświadczenie

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- pomoce dydaktyczne - opiekę metodyka i szkolenia z zakresu prowadzenia kursów językowych - stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia kandydata (50-58zł 60 min)