Nr referencyjny

Magazynier / Operator Wózka Widłowego

Dodano

6 lipca 2016

Miejsowość

Kraków

Branża

Transport

Ilość miejsc pracy

1

Nazywamy się JOBS PLUS i jesteśmy agencją HR. Dla naszego Klienta, dystrybutora produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji, instalacji i techniki sanitarnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: Kraków (Łagiewniki)

Zakres obowiązków

NAJWAŻNIEJSZE OBOWIĄZKI: • rozładunek, załadunek i rozmieszczenie materiałów na terenie magazynu • przyjęcie oraz kontrola dostaw • dbanie o porządek na magazynie • obsługa systemu komputerowego

Wymagania

Jeśli jesteś osobą samodzielną, odpowiedzialną oraz dyspozycyjną do podjęcia pracy w systemie zmianowym - TA OFERTA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE! OCZEKUJEMY: • uprawnień do kierowania wózkami widłowymi oraz do wymiany butli gazowych w wózkach spalinowych

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

OFERUJEMY: • pracę od PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU na DWIE ZMIANY (6:00-14:00 i 12:00-20:00) • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i długoterminowej współpracy • rozpoczęcie pracy: od zaraz