Nr referencyjny

Magister Farmacji/09/19

Dodano

13 września 2019

Miejsowość

Kraków

MAGISTER FARMACJI

Branża

Farmacja / Biotechnologia

Nazwa stanowiska

Magister Farmacji

Ilość miejsc pracy

1

THR Sp. z o.o Potokowa 26, 80-283 Gdańsk NIP 5732881735; REGON 367256347 KRS 0000676835 Sąd Rejonowy w Częstochowie XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Zakres obowiązków

Zadania: # zapewnienie pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC # dbanie o pełne zaopatrzenie apteki w niezbędny asortyment # prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem # kontrola stanów magazynowych oraz terminów ważności produktów

Wymagania

Wymagania: # wykształcenie farmaceutyczne oraz czynne prawo do wykonywania zawodu –warunek konieczny # wysoka kultury osobista i dbałość o najwyższy poziom obsługi pacjenta # mile widziana znajomość obsługi programu Kamsoft

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Pracodawca oferuje: # stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat # atrakcyjną stawkę podstawową w granicach 4500- 5500 zł brutto oraz możliwość wypracowania atrakcyjnych premii # pracę w profesjonalnym i zgranym zespole # pakiet benefitów pozapłacowych tj. OK System, opiekę medyczną dla pracowników i całej rodziny, ubezpieczenie grupowe # możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych, zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami i narzędziami w pracy # realna perspektywa awansu zawodowego