Nr referencyjny

Manager SK

Dodano

7 kwietnia 2016

Jurata, Jastarnia, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Łeba, Darowo

MANAGER PROJEKTU KULTURALNEGO

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

2

Scena Kulturalna to unikalny letni projekt realizowany na polskim wybrzeżu. W nadchodzącym sezonie 2016, podczas wakacji wyruszamy wraz z kulturą do kluczowych miejscowości nadmorskich, w których odpoczywać będą urlopowicze. Scena Kulturalna to 7 podstawowych aktywności: kabarety i koncerty, przedstawienia dla dzieci, spotkania autorskie, księgarnia wakacyjna, kino oraz kawiarnia. Scena Kulturalna to również miejsce spotkań ciekawych ludzi i niezwykle miłego spędzania czasu.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku to: · Kompleksowa odpowiedzialność za funkcjonowanie Sceny Kulturalnej w danej lokalizacji, · Zarządzanie, nadzór i motywowanie podległego zespołu – 8 osób, · Pełnienie funkcji gospodarza scenicznego (zapowiadanie wszystkich wydarzeń kulturalnych), · Opieka nad artystami i autorami książek występujących w Scenie Kulturalnej, · Dbanie o zapewnienie właściwego serwisu dla Partnerów i Mecenasów Sceny Kulturalnej, · Nadzór nad właściwą promocją wydarzeń kulturalnych na podległym terenie, · Współpraca operacyjna z lokalnymi władzami, · Realizacja założonych celów sprzedażowych, · Raportowanie działań wg standardów firmy (raporty: dzienne i miesięczne), · Odpowiedzialność za rozliczenia finansowe (obieg pieniądza, wpłaty do banku), · Prowadzenie i nadzorowanie gospodarki magazynowo - towarowej (księgarnia i kawiarnia), · Przeprowadzanie i nadzorowanie inwentaryzacji magazynowo – towarowej, · Przygotowywanie zamówień produktowo– towarowych, · Tworzenie grafików pracy dla podwładnych zgodnie z obowiązującymi procedurami, · Nadzór nad przestrzeganiem standardów pracy, · Praca w okresie od 20 czerwca do 7 września 2016r.

Wymagania

brak

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Co oferujemy zatrudnionej osobie: · Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + motywacyjny system premiowy, · Narzędzia pracy potrzebne do wykonywania powierzonych zadań, · Zakwaterowanie, · Stroje służbowe, · Niezbędne szkolenia, · Udział w wyjątkowym projekcie, · Możliwość spotkania i poznania wielu ciekawych ludzi