Nr referencyjny

Media Planner/01/20

Dodano

22 stycznia 2020

Miejsowość

Kraków

Media Planner

Branża

Internet / E-commerce

Ilość miejsc pracy

1

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów eCommerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategią komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe. W ciągu 7 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień prowadzi działania digital wykorzystując innowacyjne narzędzia sprzedaży online. Intredo stanowi część Grupy Raisead: www.raisead.com

Zakres obowiązków

• Zarządzanie budżetami reklamowymi Klientów e-commerce w tym bezpośrednia odpowiedzialność za efekty kampanii (liczba generowanych leadów i poziom sprzedaży online). • Planowanie i zakup mediów w modelach CPM, CPC, CPL, CPO, CPS dla kampanii display’owych, • Uruchamianie kampanii performance, koordynacja materiałów oraz kreacji. • Prowadzenie kampanii reklamowych w modelu efektywnościowym na rynkach zagranicznych z wykorzystaniem wielu narzędzi w tym marketing automation. • Inicjowanie działań zwiększających efektywność i skuteczność prowadzonych kampanii. • Regularny kontakt z sieciami reklamowymi i wydawcami w celu optymalizacji wyników kampanii, negocjacji, rozwiązywania problemów technicznych. • Aktywna współpraca z innymi działami agencji, w tym m.in.: Kreacja i IT.

Wymagania

Wymagania: • Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane doświadczenie w pracy po stronie Agencji (Performance Marketing/Digital) i/lub po stronie Klienta w branży e-commerce. • Wiedza z zakresu realizacji kampanii i online marketingu. • Doświadczenie w pracy z adserver’em i/lub trading desk’iem. • Dodatkowo mile widziane doświadczenie w pracy na Google Analytics oraz na inny systemach monitorujących i mierzących efektywność kampanii internetowych. • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny. • Doskonałe umiejętności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy własnej. • Dokładność oraz dostrzeganie korelacji tam gdzie inni widzą tylko słupki pełne liczb. • Nastawienie na cel oraz inicjatywa w działaniu. • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu. • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia. • Realny wpływ na prowadzone projekty i szeroki zakres odpowiedzialności dostosowany do indywidualnych talentów. • Dynamiczny rozwój oparty na systemie mentoringu. • System wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń pracowniczych. • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji. • Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport.