Nr referencyjny

Młodszy inżynier wsparcia i aplikacji/06/19

Dodano

27 czerwca 2019

Miejsowość

Kraków (Kraków-Krowodrza)

Młodszy inżynier wsparcia i aplikacji

Branża

Informatyka - programowanie

Ilość miejsc pracy

1

Oprogramowanie Naukowo-Techniczne Sp. z o.o. sp.k. jest autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy The MathWorks, Inc. – producenta oprogramowania MATLAB i Simulink, wykorzystywanego przez inżynierów na całym świecie. Od 1992 roku świadczy usługi w zakresie: ▪ sprzedaży licencji na produkty firmy The MathWorks, Inc. ▪ wsparcia technicznego dot. oprogramowania MATLAB i Simulink ▪ prowadzenia szkoleń dla inżynierów i pracowników naukowych ▪ organizacji konferencji i seminariów naukowo-technicznych

Zakres obowiązków

▪ Zapewnienie wsparcia technicznego dla Klientów Działu Sprzedaży oraz Marketingu poprzez przygotowywanie i przeprowadzanie: ▪ prezentacji technicznej, ▪ warsztatów, ▪ szkoleń na spotkaniach wewnętrznych oraz z klientami, ▪ udział w targach, konferencjach i seminariach na terenie Polski, ▪ Poszerzanie wiedzy w zakresie oferowanych produktów i rozwiązań w ramach przypisanego obszaru, ▪ Wsparcie techniczne Klienta w ramach korzystania z zakupionych produktów (mail, telefon, wizyta u Klienta), ▪ Dokumentacja prowadzonych działań (CRM, notatki, inne), ▪ Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń i konsultacji (stacjonarnie lub u Klienta), ▪ Wsparcie techniczne w ramach utrzymania bieżącej infrastruktury IT w firmie. W ramach wykonywanych zadań możliwe delegacje - głównie na terenie Polski, sporadycznie zagranica.

Wymagania

▪ Wykształcenie wyższe techniczne z dziedziny automatyka, mechatronika lub pokrewnej, ▪ Znajomość podstaw programowania C,C++, HDL, PLC, MATLAB/Simulink, ▪ Znajomość obsługi i programowania tanich platform sprzętowych (Raspberry PI,STM32, Arduino itp.), ▪ Ogólna znajomość procesów biznesowych, ▪ Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1, ▪ umiejętność przeprowadzenia prezentacji, ▪ umiejętność pracy w zespole oraz zadaniowo, ▪ elastyczność i zdolność adaptacji, ▪ zdolność do uczenia się i rozwoju, ▪ determinacja w dążeniu do osiągania założonych celów, ▪ umiejętność organizacji i kontrolowania własnej pracy, ▪ mile widziana ogólna wiedza z obszaru hi-tech, ▪ prawo jazdy kat. B, ▪ doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

▪ stabilne zatrudnienie, ▪ urozmaicony charakter pracy i ciekawe wyzwania, ▪ możliwości szkolenia i rozwoju, ▪ współpracę z międzynarodową korporacją, ▪ dostępne zasoby i wsparcie techniczne w ramach prowadzonych działań, ▪ dostęp do benefitów sportowych i medycznych