Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Dodano

28 października 2014

Miejsowość

Krzeszowice, ul. Szkolna bądź zdalnie

Drukuj

Młodszy specjalista ds. badań rynkowych i ewaluacyjnych

Branża

Marketing / Reklama / Promocja i PR

Nazwa stanowiska

Młodszy specjalista ds. badań rynkowych i ewaluacyjnych

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

SACADA – to badania rynkowe i ewaluacyjne. Za nami 7 lat współpracy z samorządami. Obecnie poszerzamy ofertę o nowe projekty i w związku z tym poszukujemy młodych i ambitnych ludzi z talentami interpersonalnymi.

Zakres obowiązków

aktywny udział przy projektowaniu ofert, aktywny udział w opracowaniu koncepcji badań, metodologii i narzędzi oraz przygotowywanie raportów z badań. Możliwość udziału w realizacji badań terenowych: ilościowych i jakościowych.

Wymagania

- wykształcenie humanistyczne, preferowane socjologiczne, ekonomiczne - dobra organizacja pracy - umiejętność analitycznego myślenia - umiejętności tworzenia analiz - nastawienie na pracę zespołową Mile widziane: - doświadczenie zawodowe w realizacji ewaluacji programów / projektów UE; - umiejętność konceptualizacji badań społeczno-gospodarczych i/lub ewaluacyjnych - praktyczna umiejętność obsługi oprogramowania do prowadzenia analiz statystycznych - ukończenie kursu/szkolenia (studia) z zakresu monitoringu i ewaluacji projektów i/lub badań społecznych i marketingowych

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło • podstawa oraz atrakcyjny system premiowy; • samodzielne stanowisko pracy, wspierane indywidualnymi coachingami podnoszącymi efektywność pracy; • pracę w młodym i energicznym zespole; • tętniące życiem środowisko pracy oraz przyjazną atmosferę pracy;

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Tak

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."