Nr referencyjny

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta/07/2017

Dodano

21 lipca 2017

Miejsowość

Kraków

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Branża

Doradztwo / Konsulting

Ilość miejsc pracy

1

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości. Nasze podejście do biznesu oraz tempo rozwoju wielokrotnie były doceniane w plebiscytach najbardziej prestiżowych magazynów finansowych, m.in. w 2014 i 2015 r. jako pierwszy w historii polski bank otrzymaliśmy prestiżowy tytuł „Najlepszy europejski bank detaliczny” przyznawany przez „Retail Banker International”. Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role.

Zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na: - obsłudze informacyjnej i operacyjnej Klientów Banku w zakresie produktów i usług bankowych - doradztwie i sprzedaży produktów bankowych

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą, która: - jest nastawiona na realizację celów oraz współpracę w zespole - potrafi budować relacje z Klientem - posiada min. średnie wykształcenie - w praktyce obsługuje aplikacje MS Office - jest gotowa pracować min. 120h/miesięcznie

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Wybranym osobom oferujemy: - wynagrodzenie zorientowane na realizację zadań - gwarantowane podstawowe wynagrodzenie plus prowizja od każdego sprzedanego produktu - dodatkowy bonus pieniężny za ponadprzeciętne wyniki - możliwość wyboru elastycznego czasu pracy – pracujesz w godzinach, które sam deklarujesz - szkolenie przygotowujące do pracy w Banku, za które to my wypłacamy Ci wynagrodzenie - spotkania integracyjne oraz konkursy sprzedażowe z nagrodami - prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport - szerokie możliwości rozwoju w strukturach Banku – m.in. awans na stanowisko Specjalisty, Eksperta ds. Obsługi Klienta