Nr referencyjny

Młodszy Spec. ds. Obsługi Klienta/01/2017

Dodano

4 stycznia 2017

Miejsowość

Kraków

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Branża

Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

30

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych. T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank to efekt strategicznego partnerstwa T-Mobile i Alior Banku. Dzięki współpracy najbardziej innowacyjnego banku i największego operatora komórkowego, powstała bankowość nowej generacji.

Zakres obowiązków

Świetnie! Wykorzystaj swoje naturalne predyspozycje realizując zadania stanowiące fundament tego projektu: - Budowanie niepowtarzalnego wizerunku marki T-Mobile Usługi Bankowe poprzez wysoką jakość Obsługi Klienta za pośrednictwem telefonu, chatu oraz video - Obsługa klienta to nie tylko odpowiadanie na pytania, na które nie ma łatwych odpowiedzi, ale przede wszystkim umiejętność badania potrzeb klienta i natychmiastowego odpowiadania na nie, poprzez realizację sprzedaży.

Wymagania

Jeśli uważasz, że : - Obsługa programów komputerowych to dla Ciebie chleb powszedni - Lubisz rozmawiać, czatować, smsować, gadać, skype’ować, zaczepiać, opowiadać i masz wielu naprawdę dobrych znajomych - Dobrze czujesz się w dużej grupie ludzi na otwartej przestrzeni biura - Twoje życie to nieustające stawianie i osiąganie celów - Tak dobrze organizujesz sobie zajęcia, ze możesz zainwestować minimum 120h w miesiącu na pracę - Po zdanej maturze mógłbyś/mogłabyś zacząć pracę

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Z nami otrzymasz na start : - Wynagrodzenie podstawowe by się rozkręcić i sięgnąć po prowizję od każdego sprzedanego produktu - Extra bonus pieniężny za ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe - Elastyczny grafik – Ty decydujesz, kiedy chcesz pracować - Szkolenie – poprowadzimy Cię od A do Z, a do tego zapłacimy Ci za uczestnictwo - Prywatna opiekę medyczną, kartę Multisport - Możliwość pracy z Centrali Banku - Ścieżkę kariery – żeby nie tracić z oczu nadrzędnego celu