Nr referencyjny

JP/05/2015

Dodano

12 maja 2015

Miejsowość

Kraków

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej Systemu

Branża

Administracja biurowa

Ilość miejsc pracy

2

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy Agencją Pracy i Doradztwa Personalnego. Dla naszego Klienta –firmy specjalizującej się w sprzedaży produktów technicznych (systemy do diagnostyki samochodowej, chemia techniczna, narzędzia ręczne i pneumatyczne), poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

• Obsługa połączeń przychodzących i wychodzących • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów • Umawianie wizyt dla handlowców dot. prezentacji systemu do diagnostyki samochodowej • Sprzedaż telefoniczna • Doradztwo techniczne

Wymagania

• Minimum średnie wykształcenie • Doświadczenia w sprzedaży, obsłudze klienta lub w call center • Dobra znajomość programów komputerowych (Office, Excel) • Motywacja i zaangażowanie • Wysoka kultura osobista • Zapał i wytrwałość

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• Umowa zlecenia na okres 3 miesięcy następnie możliwość podpisania umowy o pracę • Pracę od poniedziałku do piątku na pełen etat • Przejrzyste zasady wynagradzania ( podstawa plus premia)