Nr referencyjny

MSS/09

Dodano

2 września 2015

Miejsowość

Kraków

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Branża

Sprzedaż / Handel / Franczyza

Ilość miejsc pracy

1

Nazywamy się Jobs Plus, jesteśmy agencją HR. Potrzebujemy Twojej pomocy w sprzedaży! Jesteśmy agencją rekrutacji i pracy tymczasowej. Wyróżnia nas podejście do Kandydatów i Klientów. Kandydatom oferujemy przyjazną rekrutację, Klientom – wsparcie i dużo zrozumienia. Ale najważniejsze jest to, co mamy dla siebie: zabawne historie i pyszną kawę co rano, radość z sukcesów i wyrozumiałość dla błędów (cóż, każdemu się zdarzają). Nasz szef przynosi nam do pracy czereśnie Ola piecze najlepsze muffinki Wicio rysuje zabawne ogłoszenia dlaczego szukamy? Chcielibyśmy przedstawić Wam naszą brygadę MM: dwie superbohaterki sprzedaży i obsługi klienta. Niestety, zamiast pozować do zdjęć lub opalać się na wakacjach, wychodzą w tej chwili z siebie, by odpowiedzieć na wszystkie pytania Klientów i zająć się nimi jak najlepiej potrafią. Jednym słowem: nie wyrabiają z pracą! Nasze superbohaterki potrzebują wsparcia – czyli Ciebie!

Zakres obowiązków

powierzymy Ci: • rozbudowywanie bazy Klientów • wsparcie przy pozyskiwaniu nowych Klientów na podległym terenie • opiekę nad powierzonymi klientami firmy • przygotowanie ofert handlowych • analizowanie rynku • współpracę z działem rekrutacji i marketingu • zapewnianie wysokiej jakości usług zgodnie z naszymi standardami

Wymagania

motywacja ważniejsza niż doświadczenie a poza tym: • wystarczy, że kilka miesięcy pracowałaś/eś w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej – ale zapraszamy do współpracy także chętnych do rozwoju debiutantów • poczucie humoru i dystans do siebie jest obowiązkowe • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania (traktujemy naszych Klientów z szacunkiem i tego samego będziemy oczekiwać od Ciebie) • prawo jazdy kat. B - czasem wyruszysz w trasę spotkać się z naszymi Klientami

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

proponujemy: • kompleksowy proces wdrożenia (z elementami integracji), podczas którego poznasz swoje zadania i cały zespół • dużą samodzielność i pomoc, gdy tylko będziesz jej potrzebować • możliwość rozwoju w branży HR pod okiem doświadczonego menedżera • partnerskie stosunki i otwartą komunikację • stabilne warunki formalno-prawne w ramach umowy o pracę • przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzenia • prywatną opiekę zdrowotną i telefon do użytku prywatnego • spotkania z przepysznym ciastem, pikniki, wyjazdy i wspólne imprezy przy wielu okazjach • przyjęcia urodzinowe, świąteczne i inne (bardzo je lubimy)