Nr referencyjny

Młodszy Specjalista ds. Technicznej Obsługi Klienta/03/22

Dodano

18 października 2022

Miejsowość

Kraków / zdalnie

Młodszy Specjalista ds. Technicznej Obsługi Klienta

Branża

Informatyka - administracja

Ilość miejsc pracy

1

Lider hostingu w chmurze poszerza Zespół Technicznej Obsługi Klienta!

Zakres obowiązków

- mailowa obsługa klientów w zakresie technicznym, sporadycznie poprzez inne kanały komunikacji (telefon, livechat) - wsparcie w drobnych pracach technicznych przy sprzęcie serwerowym oraz konsumenckim - udzielanie profesjonalnych i rzeczowych wyjaśnień oraz informowanie klientów o postępach w rozwiązywaniu ich problemów - techniczne wsparcie merytoryczne dla osób pracujących w Dziale Obsługi Klienta - analiza i rozpatrywanie spraw typu ‘abuse’

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie działającej w zakresie technologii internetowych - umiejętność sprawnego poruszania się po konsoli systemu Linux - wiedza nt. protokołów pocztowych - umiejętność konfigurowania serwerów - samodzielność oraz duże zaangażowanie - łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi - gotowość do nauki języków skryptowych - bardzo dobra znajomość zasad pisowni w języku polskim - znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej - gotowość do pracy zmianowej (elastyczny grafik) - otwartość na nowe wyzwania Mile widziane: - praktyczna wiedza nt. oprogramowania OpenStack oraz Kubernetesa doświadczenie z Node.js

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze - profesjonalne wdrożenie do pracy - wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników - stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w cyklicznych szkoleniach oraz rozwojowych projektach - możliwość awansu wewnętrznego i/lub udział w rekrutacjach wewnętrznych - umowę o pracę - pakiet atrakcyjnych benefitów i zniżki na usługi nazwa.pl (m.in. pakiet startowy, ubezpieczenie medyczne, MultiSport, budżet rozwojowy, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne itp.)