Monter/Pomocnik montera urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych/11/2018

Dodano

21 listopada 2018

Miejsowość

Kraków

Monter/Pomocnik montera urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Branża

Instalacja / Utrzymanie / Serwis

Ilość miejsc pracy

2

F.H.U. KALDO posiada status spółki jawnej. Firma, pod nazwą Kaldo, rozpoczęła działalność w 1996 r. Działalność spółki obejmuje kompleksowe usługi w zakresie wentylacji i klimatyzacji. Wykonujemy projekty, kompletujemy zestawy urządzeń, prowadzimy dystrybucję bardzo szerokiego asortymentu materiałów i urządzeń służących do budowy instalacji, wykonujemy usługi serwisowe i remontowe. Oferujemy m.in klimatyzatory, kurtyny powietrzne, wentylatory, rekuperatory, osuszacze, pompy ciepła, kolektory słoneczne i centralne odkurzacze.

Zakres obowiązków

Montaż urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

Wymagania

- dyspozycyjność - rzetelność - umiejętność pracy w zespole

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Etat lub płatny staż