Nr referencyjny

AD/11/2015

Dodano

6 listopada 2015

Miejsowość

Kraków

OBSŁUGA SEKRETARIATU KANCELARII ADWOKACKIEJ

Branża

Administracja biurowa

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

20

Kancelarie Adwokackie przy ul. Kieleckiej 6/4 w Krakowie (adwokaci: Ewa Kodymowska, Agnieszka Swaczyna i Ziemowit Lewicki) zajmują się głównie sprawami indywidualnych osób z dużym naciskiem na problemy rodzinne, ale też obsługą firm i sprawami gospodarczymi. Pomagamy Klientom w ich problemach prawnych oraz udzielamy im wsparcia w trudnych chwilach. Zależy nam na relacjach z Klientami opartych na zaufaniu i wiedzy fachowej. Jeżeli jesteś osobą wrażliwą na ludzkie problemy i chcesz być częścią kancelarii pracujących dla ludzi w trudnych momentach życia, to dołącz do nas!

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków: - kontakt z klientami: telefoniczny, e-mail; - wsparcie administracyjne obsługi klientów: m.in. odbiór poczty, skanowanie dokumentów, obsługa programu do zarządzania kancelarią; - załatwianie spraw w sądach i urzędach - utrzymywanie porządku i kontrola zaopatrzenia kancelarii.

Wymagania

Wymagania: - cierpliwość i lojalność; - postawa nakierowana na życzliwą pomoc i spełnianie oczekiwań klientów; - chęć wspierania zarówno klientów, jak i zespołu kancelarii; - umiejętność zachowania w tajemnicy informacji uzyskanych przy wykonywaniu pracy; - bardzo dobre umiejętności komunikacyjne – zarówno osobiście, jak i przez telefon, czy e-mail; - znajomość jęz. angielskiego (komunikacyjny), mile widziana znajomość innych języków obcych; - obsługa komputera i gotowość do uczenia się;

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferowane warunki: - środowisko pracy, w którym ceni się człowieka; - bycie ważnym ogniwem pracy adwokatów; - praca od poniedziałku do piątku przez 4 godziny dziennie; - elastyczne podejście do pracownika; - wynagrodzenie w okresie próbnym w wysokości ok. 700 zł netto, później możliwy wzrost wynagrodzenia; - forma zatrudnienia: umowa zlecenia, po 2-3 miesiącach i sprawdzeniu kandydata możliwa umowa o pracę; - praca raczej spokojna, przede wszystkim biurowa, ale presja czasu też może się zdarzyć.