Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Office Assistant/02/20

Dodano

27 lutego 2020

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Office Assistant

Branża

Administracja biurowa

Nazwa stanowiska

Office Assistant

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Office Assistant to osoba, która jest wsparciem administracyjnym dla działów operacyjnych. Odpowiada za sprawne funkcjonowanie biura, porządek i zapewnienie możliwie najlepszych warunków do pracy dla pozostałych działów. Jest pierwszym kontaktem dla gości i kandydatów, jak również źródłem informacji i pomocy dla pracowników. Pełni ważną funkcję organizacyjną i wspierającą. Priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi powierzonych zadań stałych, terminowych dostaw oraz obsługi usług zakontraktowanych przez spółki.

Zakres obowiązków

Twoje zadania: Dbanie o czystość w biurze i recepcji Współpraca i nadzorowanie serwisów sprzątających Uzupełnianie produktów w kuchni: kawa, herbata, mleko, cukier itd. Nadzór nad stanami magazynowymi (sprzęt biurowy itp.) Realizacja zakupów stałych oraz ad hoc Rozliczanie wydatków zgodnie z obowiązującą procedurą Nadzór nad zarządzanymi dostępami do usług i aplikacji Optymalizacja kosztów / reseach ofert Współpraca z usługodawcami i wynajmującymi / obsługa umów Archiwizacja dokumentacji Administrowanie benefitami Organizacja podróży służbowych, eventów i szkoleń Obsługa spotkań Wsparcie managerów w zadaniach operacyjnych

Wymagania

Oczekujemy: Praktycznej znajomość pakietu MS Office Znajomości język angielskiego na poziomie komunikatywnym Samodzielności, dokładności i precyzji w wykonywaniu powierzonych obowiązków Wysokiej kultury osobistej i miłej prezencji Proaktywnej postawy Zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole Doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane :)

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

W zamian oferujemy: Nowe doświadczenia i umiejętności Stałe godziny pracy (8-16 od poniedziałku do piątku) Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i pakiet Multisport, Codziennie pyszną kawę i świeże owoce Realny wpływ na organizację Pracę w nowoczesnym biurowcu A ponadto – towarzystwo fajnych, inspirujących ludzi!

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."