Nr referencyjny

Office Assistant/05/2017

Dodano

12 maja 2017

Miejsowość

Kraków

Office Assistant

Branża

Administracja biurowa

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

30

Nasza firma jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów sieci światłowodowych. Uczestniczymy w procesie tworzenia technologii i rozwoju sieci informatycznej w całej Polsce. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności i pragniesz się nimi podzielić, to jesteś właściwą osobą, którą chcemy zaprosić do pracy w naszym dynamicznym zespole.

Zakres obowiązków

Główne zadania na oferowanym stanowisku: - obsługa recepcji i biura (centrala telefoniczna, poczta tradycyjna i elektroniczna) - udział w organizacji projektów, wydarzeń firmowych oraz spotkań - współpraca z centralą firmy - administracyjne wsparcie pracowników firmy - zaopatrywanie biura w materiały biurowe i inne środki wyposażenia - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów - prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej - organizowanie podróży służbowych kadry kierowniczej oraz pracowników

Wymagania

Oczekiwania: - studentka/student 3, 4 lub 5 roku kierunku: ekonomia, zarządzanie, administracja lub pokrewnych -komunikatywna znajomość języka angielskiego - czynne prawo jazdy kat. B. - entuzjastyczne nastawienie do pojawiających się wyzwań i zmian - świetna organizacji własnej pracy - znajomość pakietu MS Office

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - możliwość dopasowania godzin pracy do zajęć na uczelni - atrakcyjne wynagrodzenie - umowę zlecenie - program Cellco Active Team (sportowe eventy) - pakiet socjalny- ubezpieczenia grupowe - możliwość uczestniczenia w szkoleniach pozwalających na rozwój zawodowy i awans