Nr referencyjny

żłobek/11/2016

Dodano

25 października 2016

Miejsowość

Kraków

Opiekunka w żłobku

Branża

Sprzątaczki / Opiekunki / Gosposie

Ilość miejsc pracy

1

Fundacja Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego "Bratniak" została powołana do życia aktem notarialnym 12 lutego 1992 roku. Głównym celem działalności Fundacji, określonym w Statucie jest poprawa warunków socjalno - bytowych środowiska akademickiego, wspieranie związanych z tym środowiskiem inicjatyw naukowych, kulturalnych i artystycznych.

Zakres obowiązków

Zadania: opieka nad dziećmi w żłobku polegająca na: •wykonywaniu codziennych czynności z zakresu: karmienia, mycia, układania do snu, przewijania itp., •zabawie z dziećmi, interakcja edukacyjna, dbanie o prawidłowy rozwój komunikacyjny i emocjonalny dzieci, •współpraca z rodzicami uczęszczającymi do żłobka.

Wymagania

Wymagania: Kwalifikacje formalne: •wykształcenie dające uprawnienia do pracy w żłobku – pielęgniarskie, położnicze, nauczycielskie w zakresie wychowanie przedszkolne, nauczycielskie w zakresie edukacji wczesnoszkolnej lub pedagogiczne opiekuńczo-wychowawcze, •lub adekwatne doświadczenie w pracy w żłobku/klubie dziecięcym, potwierdzone świadectwem pracy po ukończonym kursie zawodowym, •aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne. Kwalifikacje interpersonalne: •bardzo dobry kontakt z dziećmi, •wysokie umiejętności komunikacyjne (mile widziane kursy i szkolenia z zakresu komunikacji), •znajomość współczesnych metod wychowawczych, wspomagających rozwój emocjonalny i poznawczy dzieci w wieku 0-3, •praktyczna wiedza z zakresu pedagogiki i psychologii rozwojowej dotyczącej małych dzieci, •pogodne nastawienie do świata, motywacja czerpana z pasji do zawodu, samoświadomość, •zdolności organizacyjne.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: •pracę w nowo powstałym zespole w ramach umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej (do uzgodnienia z kandydatami), •doskonałe warunki lokalowe, •możliwość rozwoju zawodowego.