Nr referencyjny

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - NIEMCY/06/2017

Dodano

28 czerwca 2017

Miejsowość

Niemcy

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH – NIEMCY

Branża

Sprzątaczki / Opiekunki / Gosposie

Nazwa stanowiska

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH - NIEMCY

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

50

ANTER GROUP SP Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej ANTER GROUP SP. Z O.O. Agencja posiada NR. KRAZ 16048. KRS: 0000594325

Zakres obowiązków

- gotowanie - pomoc w ubieraniu i rozbieraniu - utrzymywanie czystości w domu Podopiecznego - spacery i dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania

- Średnio zaawansowana znajomość języka niemieckiego B1 - Prawo jazdy: kategoria: B – miele widziane - empatia

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy: - wynagrodzenie od 1400 euro brutto - składni ZUS odprowadzane od kwoty 4263 zł brutto - dodatek za czynne prawojazdy 50 euro netto, co miesiąć do wynagrodzenia - 120 euro zwrot kosztów podróży - dokument A1/KARTA EKUZ - opiekę koordynatora 24/7 dni w tygodniu - opiekę rzecznika pracownika - możliwość dodatkowego ubezpieczenie GENERALI - koszt po stronie pracownika - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie - wynagrodzenie zawsze na czas - możliwość stabilnej pracy na lata WAŻNE: Po przesłaniu aplikacji nastepuje drugi etap kwalifikacyjny , rozmowa oraz podpisanie umowy odbędzie się w miejscu ustalonym z pracownikiem w Centralii firmy lub w innym oddziale w Polski - dogodnym dla pracownika ( w oddzialne mieszczącym się najbliżej miejsca zamieszkania przyszłego Pracownika).