Nr referencyjny

WAKACJE/06/2015

Dodano

15 czerwca 2015

Miejsowość

Żelimucha k. Białogardu woj. Zachodniopomorskie

osób do czynności związanych ze zbiorem borówki amerykańskiej

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

20

Ilość godzin w tygodniu

48

Agencja Pracy Tymczasowej SANPRO JOB SERVICE BPO Sp. z o.o. S.K. (wpis do KRAZ 2360) poszukuje dla jednego z Klientów osób do czynności związanych ze zbiorem borówki amerykańskiej – Zatrudnimy obywateli Ukrainy. Chcesz poznać wielu ciekawych ludzi? Pracować w młodym i kreatywnym zespole? Zdobyć piękną opaleniznę i zarobić przy tym niezłe pieniądze? Ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków

- zbiór owoców borówki amerykańskiej, - przycinanie krzewów.

Wymagania

- chęć do pracy, dobry stan zdrowia, - mile widziani studenci, - obywatele Ukrainy – wiza pracownicza

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- umowę zlecenie w okresie 15.07.2015 – 30.09.2015, - zlecenia od poniedziałku do soboty (8h dziennie- możliwość większego wymiaru), - nocleg w wyremontowanych kwaterach pracowniczych z pełnym zapleczem sanitarnym oraz dostępem do kuchni, - jeden ciepły posiłek dziennie dowożony na miejsce pracy, - wynagrodzenie akordowe (7.80 za zebrany kosz owoców).