Nr referencyjny

pakowacz/01/2018

Dodano

26 stycznia 2018

Miejsowość

Skawina

Pakowacz

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

Pakowacz

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

2

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Zakres obowiązków

Zakres zadań: - sortowanie, pakowanie oraz oklejanie towaru według zamówień Klienta.

Wymagania

Oczekiwania: - gotowość do pracy zmianowej, - brak przeciwwskazań do podnoszenia paczek do 20 kg, - zdolności manualne, - dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań, - mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie zadań.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - umowa o pracę tymczasową, - wynagrodzenie podstawowe 2800 zł brutto + dodatki, - praca na pełny etat w systemie 3-zmianowym (6-14,14-22, 22-6), - możliwość skorzystania z benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie), - praca na rzecz firmy z branży logistycznej, - miejsce pracy: Skawina.