Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Pakowacz/12/2018

Dodano

10 grudnia 2018

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Pakowacz

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

Pakowacz

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

ERT GROUP SP. Z.O.O. SP.KOMANDYTOWA ERT Group jest prężnie rozwijającą się firmą, która oferuje wysokiej jakości asortyment akcesoriów GSM, w tym licencyjnych (Disney, Warner Bros, Looney Tunes). Nasza firma posiada oryginalną licencję na produkcję i dystrybucję tego typu produktów z motywami z najpopularniejszych komiksów, bajek oraz filmów.

Zakres obowiązków

Do Twoich zadań należeć będą: - pomoc drukarzom w realizacji zleceń zgodnie z harmonogramem produkcyjnym - przygotowanie produktów do druku ( czyszczenie, wykładanie na stół maszyny) - kontrola jakości wytworzonych produktów - współpraca z magazynem i działem kreacji

Wymagania

Poszukujemy osoby: - zaangażowanej i pozytywnie nastawionej - chętnej do rozwoju oraz poszerzania swoich kompetencji - sumiennej Nie musisz posiadać doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia - podstawa + system premiowy - możliwość szybkiego rozwoju - umowę o pracę - pracę na cały etat - szkolenia

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."