Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

pakowacz/04/2019

Dodano

8 kwietnia 2019

Miejsowość

Kraków

Drukuj

pakowacz

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

pakowacz

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

LAJKONIK SNACKS SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja i sprzedaż pieczywa słonego. Powstała w 1991 roku. Forma prawna firmy LAJKONIK SNACKS SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP 6750000355, numer REGON 351001499 i KRS 0000523922, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Piłsudskiego 1 32-050 Skawina, województwo MAŁOPOLSKIE.

Zakres obowiązków

DO ZAKRESU OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE: - pakowanie opakowań jednostkowych do kartonów zbiorczych przy linii produkcyjnej, - dbanie o porządek w miejscu pracy oraz sprawne pakowanie paczek,

Wymagania

WYMAGANIA: - dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym - motywacja i chęć do pracy, - umiejętność pracy w zespole, - mile widziana książeczka sanepid,

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

OFERUJEMY: - zatrudnienie za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej w ramach umowy o pracę, - wynagrodzenie zasadnicze 2870 zł brutto (w przypadku wypracowania pełnego etatu), - premię motywacyjno-frekwencyjną do 250 zł brutto/miesiąc, - dodatek za pracę w porze nocnej 3,66 zł brutto/godz, - praca według określonego grafiku.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."