Nr referencyjny

pakowanie/kosmetyki/12/2016

Dodano

15 grudnia 2016

Miejsowość

Kraków

Pakowanie kosmetyków

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

pokowanie kosmetyków

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

4

Ilość godzin w tygodniu

30

At a Glance GRUPACON combines the best of two worlds : providing a unique scope of solutions that meet our Customer’s long-term needs and the competitive advantage of partnering with a committed supplier providing cross-border skilled and highly qualified labour. We are supplying our labour on a variation of projects from; industrial and mechanical services, construction, logistics, and production. We are committed to promoting the highest standards of customer care, as the customer is at the centre of all of our business operations. GRUPACON allocates the most appropriate skills and resources to each project, without compromising on safety or quality. The breadth and depth of skills, manpower available from GRUPACON, means we can respond quickly to changes in circumstance or demand.

Zakres obowiązków

Obowiązki: - pakowanie kosmetyków do kartonów - przestrzeganie zasad bhp w miejscu pracy - składnie i zabezpieczanie stojaków z kosmetykami - przygotowywanie do wysyłki

Wymagania

Oczekiwania: - dyspozycyjność od poniedziałku do piątku - rzetelność i sumienność - zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - pracę na magazynie - pracę w systemie 1 zmianowym (6-14 lub 16) - atrakcyjne stawki na godz. - pracę w renomowanej firmie w centrum Krakowa - praca od 19.12.2016r.- 23.12.2016r.