Nr referencyjny

Paralegal/10/21

Dodano

14 października 2021

Miejsowość

Polska

Paralegal

Branża

Prawo

Nazwa stanowiska

Paralegal

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

10

Ilość godzin w tygodniu

10

Legalent jest platformą łączącą młodych, wyróżniających się prawników z wiodącymi kancelariami oraz wewnętrznymi działami prawnymi w czołowych firmach w Polsce i za granicą.

Zakres obowiązków

Przykładowy zakres obowiązków w trakcie pracy na stanowisku Paralegal może obejmować takie zadania jak: Due diligence (w tym w różnych językach) Doc review (w tym w różnych językach) Tworzenie newsletterów / legal updates dla klientów Przygotowywanie wewnętrznych baz danych (np. baza orzecznictwa z wąskiego zagadnienia) Research prawny Tłumaczenia Przygotowywanie prezentacji ofertowych Tworzenie rozwiązań z zakresu machine learning dla firm z obszaru Legal Tech Przygotowywanie umów z klientami kancelarii Zdjęcia akt w KRS

Wymagania

Poszukujemy ambitnych studentów/tek i absolwentów/tek kierunków prawniczych, a także aplikantów i młodych prawników. Zadania dopasowujemy indywidualnie do profilu i kierunku rozwoju każdej osoby.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Chciałbyś zdobyć doświadczenie pracując na ciekawych projektach dla wiodących kancelarii i czołowych firm w kraju i za granicą w elastycznym wymiarze pracy? Jeżeli chcesz rozwijać się zawodowo, niekoniecznie w ramach bezpłatnych staży, ale być uczciwie i przejrzyście wynagradzanym za swoją pracę, zachęcamy Cię do dołączenia do społeczności Legalent poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod adresem: https://forms.gle/NmR9A5SC9NE4yqV57 oraz załączenie aktualnego CV. Po dołączeniu do naszej sieci będziemy na bieżąco przekazywać Ci informacje o aktualnych projektach, do których będziesz mógł dołączyć w swoim mieście lub zdalnie. Twój profil nie będzie publicznie widoczny i będzie udostępniany jedynie konkretnym pracodawcom za Twoją uprzednią zgodą. Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach związanych z pracą na projekcie, a także zapewnimy podstawowe szkolenie w zakresie zadań, na które możesz trafić w karierze prawniczej. Jesteśmy do dyspozycji w razie dowolnych pytań pod adresem: kontakt@legalent.eu. Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj!