Nr referencyjny

brandpromotorka/12/2016

Dodano

19 grudnia 2016

Miejsowość

KRAKÓW

Pasjonatki i Pasjonaci MOTORYZACJI – poszukiwani!

Branża

Sprzedaż / Handel / Franczyza

Nazwa stanowiska

BRAND PROMOTOR/-KA

Ilość miejsc pracy

1

Jesteś osobą pozytywnie zakręconą na punkcie MOTORYZACJI i chcesz, aby Twoje hobby stało się pomysłem na życie zawodowe? Poszukujesz stabilnej współpracy ze znaną marką, gdzie będziesz mógł/mogła wykorzystać swoje umiejętności sprzedażowe? W takim razie nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR. Dla naszego Klienta - renomowanej Firmy z branży Automotive - poszukujemy samodzielnej osoby do pracy na stanowisku: BRAND PROMOTOR/-KA Na terenie Polski Centralnej i Południowej Wydaje Ci się, że to praca dla prawdziwych mężczyzn? Masz rację, ale to także świetna propozycja dla pewnych siebie kobiet z klasą!

Zakres obowiązków

CO BĘDZIE NALEŻEĆ DO TWOICH OBOWIĄZKÓW? • przekazywanie informacji handlowych dotyczących firmy i jej produktów (współpraca z filiami dystrybutorów oraz z warsztatami) • prezentacja produktów i promocja marki • organizacja i koordynacja akcji wspierających sprzedaż • udział w eventach i targach organizowanych przez głównych klientów • promocja programu lojalnościowego dla klientów firmy • realizacja planów sprzedażowych • współpraca z KAM na podległym obszarze

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA: • czynne prawo jazdy kat. B • doświadczenie w sprzedaży (najchętniej w relacjach B2B) • wykształcenie min. średnie • obsługa komputera i pakietu MS Office • jeśli znasz branżę automotive pochwal się - będzie to Twoim dużym atutem :)

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

W ZAMIAN OFERUJEMY: • pracę dla uznanej firmy z branży Automotive • przyjazne i otwarte środowisko pracy, słynące z dobrej atmosfery • niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon • stabilne zatrudnienie i umowę na pełen etat • pełne wdrożenie do pracy, które pomoże poznać produkty i zakres obowiązków