Nr referencyjny

PIELĘGNIARKA

Dodano

17 marca 2016

Miejsowość

południowe Niemcy

PIELĘGNIARKA – NIEMCY

Branża

Medycyna / Opieka zdrowotna

Ilość miejsc pracy

100

GermanCareerCompany to firma świadcząca usługi w zakresie zasobów ludzkich z siedzibą w Stuttgarcie. Posiadamy uprawnienia Federalnej Agencji Pracy do zatrudniania pracowników w Niemczech. Nasza specjalizacja to szeroko pojęta branża medyczna.

Zakres obowiązków

Praca w domach opieki /szpitalach / klinikach- obowiązki związane z wyuczonym zawodem.

Wymagania

Ukończony kierunek PIELĘGNIARSKI (licencjat lub magister) Znajomość języka niemieckiego (poziom min. B1). Jeśli nie uzyskałeś/-łaś jeszcze nostryfikacji dyplomu w Niemczech, chętnie Ci w tym pomożemy.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Zostajesz zatrudniony w GCC GermanCareerCompany na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, miejscem świadczenia pracy są renomowane kliniki lub domy opieki dla osób starszych w Niemczech. W każdym przypadku praca odbywa się systemie zmianowym 8-godzinnym. Nasi opiekunowie mówiący po polsku zaplanują i zorganizują Twój przyjazd z Polski. My również zorganizujemy i zapłacimy za zakwaterowanie, jak i za przemieszczanie się między kolejnymi miejscami pracy. Oprócz tego, co 6 tygodni sponsorujemy Twój wyjazd do Polski. Umowa o pracę zawarta z GCC GermanCareerCompany sprawia, że zostaniesz automatycznie zgłoszony do niemieckiego zakładu ubezpieczeń społecznych i zyskasz prawo do świadczeń socjalnych w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego, pielęgnacyjnego, emerytalno-rentowego, ubezpieczenia na wypadek bezrobocia, i od nieszczęśliwych wypadków.