Nr referencyjny

Pielęgniarka/ Pielęgniarz/09/20

Dodano

1 września 2020

Miejsowość

Norwegia

Pielęgniarka/ Pielęgniarz praca w Norwegii

Branża

Medycyna / Opieka zdrowotna

Nazwa stanowiska

Pielęgniarka/ Pielęgniarz

Ilość miejsc pracy

30

Dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pielęgniarka/ Pielęgniarz Lokalizacja: Norwegia Wymiar pracy: Pełny Etat Stawka podstawowa: 223 – 273 NOK za 1h pracy + 56 NOK za każdą godzinę nocną + 50 NOK za każdą godzinę w weekend + 133% dodatku za pracę w święta + 100% stawki podstawowej za każdą nadgodzinę

Zakres obowiązków

# Praca w norweskich placówkach medycznych

Wymagania

Wymagania: # wykształcenie kierunkowe – liceum medyczne, studium, licencjat, magister # chęć wyjazdu do Norwegii na minimum 27 miesięcy (nie ma krótszych kontraktów) # gotowość podjęcia nauki języka norweskiego # niekaralność

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Co oferujemy? # Zarobki w wysokości ok. 22.000 PLN/mies. # Kontrakt na 27 miesięcy # Mieszkanie i GWARANCJĘ zatrudnienia przez cały okres kontraktu. # Nauka języka norweskiego przed wyjazdem- opłacone przez pracodawcę # Koszty związane z wyjazdem do miejsca pracy - opłacone przez pracodawcę # Możliwość 1-tygodniowego urlopu co 6 tygodni. # Przeloty w dowolne miejsce w Europie opłaca pracodawca - raz na 6 tygodni. # Średni czas pracy/m-c to 153h Dodatkowo: # 10% zarobków co roku do wykorzystania na wakacje ~22.000PLN # 10% zniżki podatkowej przez cały kontrakt