Nr referencyjny

Pielęgniarka / Pielęgniarz w całych Niemczech/09/20

Dodano

1 września 2020

Miejsowość

Niemcy

Pielęgniarka / Pielęgniarz w całych Niemczech

Branża

Medycyna / Opieka zdrowotna

Ilość miejsc pracy

10

Grupa DOMICIL! 40 placówek opiekuńczych- Domów Seniora- zatrudniających ok. 5700 pracowników. DOMICIL prowadzony jest przez właściciela i znajduje się w rodzinnych rękach. Dbamy o dobre samopoczucie naszych mieszkańców w centralnych lokalizacjach „W środku życia”, z bardzo dobrą infrastrukturą oraz usługami i ofertami zajęć. Więcej informacji na stronie: www.domicil-seniorenresidenzen.de

Zakres obowiązków

• Samodzielne przeprowadzanie pielęgnacji podstawowej i medycznej mieszkańców • Obserwacja i fachowa ewaluacja stanu fizycznego i psychicznego naszych mieszkańców • Przygotowywanie i opracowywanie planów pielęgnacji w komputerowym systemie dokumentacji • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjetymi normami firmy wraz z ujęciem (ewidencją) wyników

Wymagania

• Wykształcenie pielęgniarskie • Doświadczenie zawodowe mile widziane, ale nie konieczne • Podstawowa znajomość Microsoft Office (Word, Outlook)

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• Wczesne i pewne planowanie urlopu • Dodatek emerytalny oraz na bilet miesięczny • Doskonale opracowane i zorganizowane DOMICIL-PFLEGE- und BETREUUNGSPROZESSE©- procesy pielęgnacji i opieki • Ustrukturyzowane i znaczne wprowadzenie do codziennej pracy i prowadzenia dokumentacji komputerowej przez mentora • Obszerne szkolenia wewnętrzne w firmie oraz eksternistycznie • Duże możliwości rozwoju zawodowego i planowania kariery w strukturach firmy • Imprezy sportowe i eventy dla Pracowników • Praca zespołowa angażująca wszystkich członków zespołu, wzmacniająca dobrą atmosferę w miejscu pracy • Kursy języka niemieckiego i oferty integracyjne w miejscu pracy • Korzystne warunki zakwaterowania na „Dobry Start” • Onboarding: Pomoc w uzyskaniu nostryfikacji, w sprawach urzędowych, polskojęzyczna opieka i pomoc w szerokim zakresie pracy oraz możliwość przyjazdu do hospitacji na „Dzień Próbny” Powyższa oferta i pośrednictwo skierowane są tylko i wyłącznie dla Domów Seniora DOMICIL na terenie całych Niemiec. Poszukujemy Pracowników, którzy kochają pracȩ z osobami starszymi i czują powołanie do tego zawodu. Jesteśmy zainteresowani współpracą długoterminową i dajemy każdemu wiele szans na rozwój osobisty i zawodowy. Jest to dla nas bardzo ważne, nie tylko aby rozwijać Państwa kompetencje zawodowe, ale także Państwa konkurencyjność na rynku europejskim w zakresie pracy w pielęgniarstwie i opiece nad osobami starszymi.