Nr referencyjny

pielęgniarka/12/2106

Dodano

21 grudnia 2016

Miejsowość

Kraków

pielęgniarka w żłobku

Branża

Inne

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

20

Głównym celem działalności Fundacji, określonym w Statucie jest poprawa warunków socjalno - bytowych środowiska akademickiego, wspieranie związanych z tym środowiskiem inicjatyw naukowych, kulturalnych i artystycznych.

Zakres obowiązków

Twoja praca będzie polegać na: •wykonywaniu codziennych czynności z zakresu: przygotowanie posiłków (catering), karmienia dzieci, mycia, układania do snu, przewijania itp. •systematycznej obserwacji stanu zdrowia dzieci, reagowaniu stosownie do zaistniałych stanów zdrowotnych dzieci, wyrabianiu prawidłowych nawyków żywieniowych, prowadzeniu wymaganej dokumentacji dotyczącej zdrowia dzieci •zabawie z dziećmi, interakcji edukacyjnej, dbaniu o prawidłowy rozwój komunikacyjny i emocjonalny dzieci •współpracy z rodzicami uczęszczającymi do żłobka

Wymagania

Kwalifikacje formalne potrzebne, aby ubiegać się o stanowisko: •wykształcenie dające uprawnienia do pracy na stanowisku PIELĘGNIARKI w żłobku – pielęgniarskie, położnicze •aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne Kwalifikacje interpersonalne: •bardzo dobry kontakt z dziećmi •wysokie umiejętności komunikacyjne (mile widziane kursy i szkolenia z zakresu komunikacji) •znajomość współczesnych metod wychowawczych, wspomagających rozwój emocjonalny i poznawczy dzieci w wieku 0-3 •pogodne nastawienie do świata, motywacja czerpana z pasji do zawodu, samoświadomość •zdolności organizacyjne

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: •możliwość negocjowania terminu rozpoczęcia współpracy. •dla osób spoza Krakowa – wsparcie w organizacji przeprowadzki – pomoc w zakwaterowaniu! •zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej na ½ etatu (do uzgodnienia z kandydatami) •doskonałe warunki lokalowe •możliwość rozwoju zawodowego •możliwość pracy młodej mamy i przyjęcie dziecka (na zasadach ustalonych z dyrekcją)