Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

pielęgniarka/arz/09/19

Dodano

12 września 2019

Miejsowość

Niemcy

Drukuj

pielęgniarka/arz

Branża

Sprzątaczki / Opiekunki / Gosposie

Nazwa stanowiska

pielęgniarka/arz

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

6

Ilość godzin w tygodniu

39

Opis firmy

Kim jesteśmy? Jesteśmy nowoczesną, katolicką, prężnie rozwijającą się firmą CBT w Niemczech, która zatrudnia około 2000 pracowników. Od 5 lat jesteśmy jednym z najlepszych, wyróżnionych pracodawców wśród socjalnych placówek w Niemczech. CBT Caritas-Betriebsführungsund Trägergesellschaft mbH to Sieć Domów Spokojnej Starości, która zapewnia wykwalifikowaną opiekę osobom starszym. Nasza firma składa się z 21 placówek Spokojnej Starości w różnych miastach w Niemczech, konkretnie w Nordrehein Westfallen. Nasze placówki mieszczą się w Köln, Düsseldorf, Bonn, Remscheid, Wuppertal, Langenfeld, Bergisch Gladbach, Monheim, Leverkusen, Waldbröl, Wesseling. I to Ty możesz zdecydować, do jakiego konkretnie miasta chcesz pojechać. Więcej informacji o nas znajdziesz na stronie internetowej: www.cbt-gmbh.de

Zakres obowiązków

Jesteś pielęgniarką/rzem? I szukasz dobrze płatnej pracy z możliwością rozwoju? Dobrze trafiłaś/eś! Proponujemy Ci legalną pracę w Niemczech na niemieckich warunkach.

Wymagania

Chcesz sie przekonać? Przyjedź do nas na 3 dni zupełnie bez zobowiązań. Poznaj nas i naszą pracę. Gorąco zachęcamy! Jesteś zainteresowana/ny? Wyślij nam:  CV  dyplom uzyskania zawodu  mile widziane certyfikaty zawodowe  mile widziane świadectwo pracy Mówisz komunikatywnie po niemiecku? A może język niemiecki to dla Ciebie żaden problem?

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Sprawdź co na Ciebie czeka:  atrakcyjne wynagrodzenie w ramach taryfy AVR (2850-3550 EUR brutto)  dodatkowo pakiet socjalny, dodatkowe świadczenia emerytalne i 13-sta pensja  zatrudnienie na stałą umowę o pracę  od 20 do 39 godzin tygodniowo  6 tygodni urlopu  szkolenia z perspektywą dalszego rozwoju  praca w nowoczesnych obiektach  ciągłe udoskonalanie umiejętności językowych  miła atmosfera w pracy

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."