Nr referencyjny

PILOT WYCIECZEK/12/2018

Dodano

11 grudnia 2018

Miejsowość

Grecja

PILOT WYCIECZEK

Branża

Transport

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Grecos to jeden z czołowych touroperatorów na polskim rynku turystycznym, specjalizujący się w organizowaniu Wielkich Greckich Wakacji. Podczas 15 sezonów zaufało mu ponad milion klientów. Firmę wyróżnia pełne pasji podejście do turystyki, a przede wszystkim do Grecji, która stanowi największą część jej oferty. To marka, która nieodłącznie kojarzona jest z tym krajem. Grecos zatrudnia ponad 100 pracowników w poznańskiej centrali oraz ponad 200 na stanowiskach sezonowych na wakacyjnych destynacjach. O bezpieczeństwo klientów na urlopie dba serwis rezydencko-animacyjny Kalimera Grecos!. To ludzie, którzy zapewniają idealne warunki do przeżycia wakacji pełnych radosnego luzu, daleko od szarej codzienności. Dzięki zgranemu i pełnemu pasji zespołowi pracującemu dla Grecosa z roku na rok przybywa w Polsce grekomaniaków!

Zakres obowiązków

Kochasz podróże i lubisz pracować z ludźmi? Jesteś kontaktowy, twórczy, pełen pasji i lubisz Grecję? Dołącz do zespołu pozytywnie zakręconych ludzi Kalimera Grecos! Zapraszamy do aplikacji na stanowisko pilota wycieczek fakultatywnych Grecosa w sezonie letnim 2019. Oczekujemy: uznania najwyższych standardów obsługi klienta za priorytet w pracy, zaangażowania i motywacji do podnoszenia swoich kompetencji, pasji do podróżowania i umiejętności dzielenia się nią z naszymi klientami, chęci do stania się ekspertem Wielkich Greckich Wakacji!

Wymagania

Wymagania: zdolności organizacyjne, komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej, znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym (znajomość j. greckiego będzie dodatkowym atutem), doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dyspozycyjność do wyjazdu na okres od 4 do 6 miesięcy w sezonie letnim 2019, mile widziane uprawnienia pilota wycieczek zagranicznych, odbyte kursy i szkolenia zawodowe, znajomość Grecji, jej kultury, obyczajów i atrakcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: pracę w zespole młodych i ambitnych ludzi na jednej z greckich destynacji z możliwością przedłużenia współpracy, konkurencyjne warunki finansowe, zapewnione przeloty, zakwaterowanie, ubezpieczenie, strój służbowy, narzędzia pracy, wewnętrzne szkolenie przygotowujące do pracy, pracę dla dynamicznie rozwijającego się touroperatora, jednego z największych na rynku polskim, możliwość rozwoju zawodowego w branży turystycznej.