Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

KON/02/2015

Dodano

5 lutego 2015

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Plakatowanie billboardów

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

Wykonawca usług plakatowania

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Ilość godzin w tygodniu

20

Opis firmy

BIURO REKLAMY I PLAKATOWANIA KONESER www.koneser-krakow.pl

Zakres obowiązków

Zatrudniona osoba odpowiedzialna jest za plakatowanie tablic reklamowych. Tablice do plakatowania przydzielone są po uzgodnieniu z plakatującym, wg. możliwości czasowych wyklejenia. Ilość przyjętych tablic reklamowych do wyklejenia, każdorazowo uzgadniana jest z osobami plakatującymi.

Wymagania

własny samochód, drabina ( 3 x 11 sczebli ) , terminowość, dyspozycyjność.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Umowa zlecenie - płatność od każdej wyklejonej tablicy. Wynagrodzenie zależne jest od ilości wyklejonych tablic, kształtuje się od 500zł - 2000 zł, w zależności od ilości zleceń jakimi dysponujemy i możliwości czasowych w danym terminie plakatującego.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."