Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

pokojówka/02/2018

Dodano

20 lutego 2018

Miejsowość

Kraków

Drukuj
Pokojówka

Pokojówka

Branża

Sprzątaczki / Opiekunki / Gosposie

Nazwa stanowiska

Pokojówka

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

10

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Fundacja Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Jagiellońskiego "Bratniak" została powołana do życia aktem notarialnym 12 lutego 1992 roku. Głównym celem działalności Fundacji, określonym w Statucie jest poprawa warunków socjalno-bytowych środowiska akademickiego, wspieranie związanych z tym środowiskiem inicjatyw naukowych, kulturalnych i artystycznych. Obecnie poszukujemy osób do sprzątania pokoi hotelowych w naszych dwóch Domach Studenckich: DS Żaczek (al. 3 Maja 5) i DS Piast (ul. Piastowska 47).

Zakres obowiązków

Sprzątanie pokoi hotelowych (wymiana pościeli, wycieranie kurzy, sprzątanie łazienek, mycie podłóg itp.)

Wymagania

- sumienność, dyspozycyjność, - skrupulatność, - pracowitość, operatywność, - znajomość j. angielskiego na poziomie konwersacji, - mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze - status studenta

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- praca w młodym zespole i sympatycznej atmosferze, - elastyczne godziny pracy, - atrakcyjne wynagrodzenie Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w administracji DS Żaczek i Piast w godz. 8-16.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."