Nr referencyjny

Pracownik produkcji/10/19

Dodano

22 stycznia 2020

Miejsowość

Kraków

Pomocnicze prace na produkcji

Branża

Produkcja / Praca fizyczna

Nazwa stanowiska

Pracownik produkcji

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

20

Ilość godzin w tygodniu

16

OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Zakres obowiązków

- proste prace pomocnicze w drukarni

Wymagania

- chęć pracy w systemie zmianowym

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: PRACOWNIK PRODUKCJI Numer referencyjny: SJ/PROD/01/2020 Miejsce pracy: Kraków - Nowa Huta Oferujemy: - umowę zlecenie - zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej - pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22 lub 22-6) - możliwość ustalenia elastycznego grafiku - możliwość pracy tylko w weekendy - atrakcyjne stawki – 17zł/h brutto w dzień lub 19,68zł/h brutto zmiana nocna - praca dostępna również dla uczniów i studentów Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 0000060595, NIP 5262577364, Regon 017408819, KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.