Nr referencyjny

portier/recepcjonista/01/2019

Dodano

23 stycznia 2019

Miejsowość

Kraków

portier/recepcjonista

Branża

Hotelarstwo

Ilość miejsc pracy

1

Fundacja Studentów i Absolwentów UJ BRATNIAK skupia się głównie na poprawie warunków socjalno-bytowych studentów i doktorantów oraz wspieraniu inicjatyw naukowych, kulturalnych i artystycznych.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków • witanie gości, sprawdzanie ich tożsamości i udzielanie im informacji odnośnie topografii placówki oraz zasad jej funkcjonowania • przeprowadzanie zameldowania gości w obiekcie • wydawanie i przyjmowanie kluczy • obserwacja osób przebywających na terenie obiektu i zgłaszanie nieprawidłowości • pilnowanie monitoringu obiektu • obsługa systemów alarmowych • przeprowadzanie ewakuacji budynku w razie pożaru lub awarii • prowadzenie zeszytu raportowego • dbanie o wygląd recepcji i jej otoczenia • obsługa urządzeń biurowych odbieranie i przekazywanie korespondencji • praca w systemie zmianowym – również w godzinach nocnych, weekendy i dni świąteczne

Wymagania

Wymagania • doświadczenie na podobnym stanowisku • znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym (pakiet MS Office - w szczególności MS Word i MS Excel) i obsługi urządzeń biurowych • bardzo dobra organizacja pracy i podzielność uwagi. • podstawowa znajomość języka angielskiego  • komunikatywność, miłe usposobienie, opanowanie • wysoka kultura osobista • odpowiedzialność • gotowość do pracy w systemie zmianowym • zaangażowanie, obowiązkowość, systematyczność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań • niekaralność

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy • umowę o pracę na pełny etat  • stabilne zatrudnienie • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia każdego miesiąca • przyjemną atmosferę