Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Suwnicowy/02/20

Dodano

27 lutego 2020

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Poszukiwany suwnicowy

Branża

Produkcja / Praca fizyczna

Nazwa stanowiska

Suwnicowy

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

20

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Zakres obowiązków

obsługa suwnicy, pakowanie kręgów

Wymagania

dyspozycyjność, mile widziane uprawnienie na suwnice

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

umowa o pracę, szkolenie stanowiskowe, rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w produkcji stali, atrakcyjny pakiet benefitów (kartki na posiłki, prywatna opieka medyczna, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe w PZU, karta Multisport).

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."