Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Ankieter/02/20

Dodano

18 lutego 2020

Miejsowość

Województwo Małopolskie (w tym m. in. Muszyna, Krynica-Zdrój, Bochnia, Rytro, Nowy Sącz, Stary Sącz, Wadowice, Oświęcim, Kalwaria Zebrzydowska)

Drukuj

Poszukujemy dodatkowych osób do przeprowadzania badań ankietowych w różnych lokalizacjach w Małopolsce

Branża

Turystyka

Nazwa stanowiska

Ankieter

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

4

Ilość godzin w tygodniu

10

Opis firmy

Małopolska Organizacja Turystyczna ma bogate doświadczenie w prowadzeniu badań ruchu turystycznego, które są przeprowadzane od 2003 roku.

Zakres obowiązków

- przeprowadzanie ankiet dot. badania ruchu turystycznego w Małopolsce w wybranej lokalizacji

Wymagania

- poszukujemy osób komunikatywnych, energicznych i z pozytywnym nastawieniem do ludzi - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - dyspozycyjność w wybranych tygodniach w okresie luty-grudzień 2020

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- atrakcyjne wynagrodzenie - elastyczne godziny pracy - umowę zlecenie

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."