Nr referencyjny

WWF/07/2017

Dodano

28 lipca 2017

Miejsowość

Kraków

Poszukujemy osób do ciekawego projektu realizowanego we współpracy z WWF

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

3

Ilość godzin w tygodniu

20

Podczas ponad 55 lat swojego istnienia WWF zainicjował, przeprowadził lub pomógł w realizacji kilkunastu tysięcy przedsięwzięć na rzecz ochrony przyrody w na całym świecie, przyczyniając się m.in. do powstania ponad 270 parków narodowych. Organizacja została powołana do życia 11 września 1961 roku. Na pomysł jej utworzenia wpadł dyrektor generalny UNESCO Sir Julian Huxley, który podczas podróży do Afryki dostrzegł z przerażeniem, że zniszczenie środowiska i nieograniczone polowania mogą wkrótce doprowadzić do wymarcia niezwykłej fauny tego kontynentu. Ideę utworzenia międzynarodowej fundacji, która zajmowałaby się ochroną przyrody, poparli ornitolog Max Nicholson i wiceprezydent IUCN Sir Peter Scott, który zaprojektował logo WWF - czarno białą pandę. Siedzibą organizacji stała się Szwajcaria. Z czasem zaczęły również powstawać narodowe oddziały fundacji w wielu krajach świata.

Zakres obowiązków

Co będziesz robić: •informować o stanie przyrody i o tym co możemy dla niej razem zrobić •opowiadać o projektach prowadzonych przez WWF Polska •zapraszać ludzi do finansowego wsparcia naszych działań

Wymagania

Liczymy na: •oddanie idei - wiesz, że są sprawy ważne dla wszystkich, o które warto walczyć •energię i wiarę w swoje możliwości – czujesz, że masz moc sprawczą i chcesz ją wykorzystać w szlachetnym celu •uczciwość i poczucie odpowiedzialności - wszyscy Ci mówią, że można na Tobie polegać •otwartość i komunikatywność - lubisz rozmawiać i ludzie Cię słuchają •cierpliwość i wytrwałość – dla Ciebie niemożliwe jest możliwe •chęć rozwoju i doskonalenia - chcesz trenować i doskonalić swoje umiejętności •Twój czas - masz dla nas min 20 godzin tygodniowo

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: •współpracę z niezależną i jedną z największych organizacji pozarządowych o globalnym zasięgu •tworzenie z nami unikalnego projektu na terenie Krakowa •stabilne warunki zatrudnienia obejmujące wynagrodzenie bonusowe •elastyczne godziny pracy dopasowane do Ciebie i Twoich możliwości •kompleksowe szkolenia gwarantujące Twój rozwój •przyjazny i otwarty zespół ludzi podobnych do Ciebie