Nr referencyjny

DZPRO/04/2016

Dodano

7 kwietnia 2016

Miejsowość

Kraków

Poszukujemy Praktykanta w Dziale Projektow

Branża

Doradztwo / Konsulting

Nazwa stanowiska

Praktykant/Asystent w Dziale Projektów

Rodzaj pracy

staż/praktyki bezpłatne

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

30

Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa unijnego i zarządzania projektami. Od 2003 roku zrealizowaliśmy kilkaset projektów, m.in. badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych, ekologicznych, informatycznych oraz związanych z aktywnością międzynarodową. Chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami, wynikającymi z naszego ponad 10-letniego doświadczenia w pozyskiwaniu i rozliczaniu projektów unijnych! Oferujemy Ci możliwość zdobycia wiedzy z zakresu marketingu i działań promocyjnych w Internecie. Z nami poszerzysz także swoje horyzonty o zagadnienia dotyczące dotacji unijnych. Jeśli jesteś osobą kreatywną, a pisanie i tworzenie treści to dla Ciebie interesujące wyzwanie to jesteś właśnie kimś, kogo poszukujemy!

Zakres obowiązków

• Wsparcie Działu Projektów. • Sporządzanie analiz, raportów oraz tworzenie baz danych. • Pomoc przy pisaniu wniosków i ich rozliczaniu. • Pozostałe prace związane z dokumentacją unijną. • Bieżąca obsługa platformy B2B. • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych.

Wymagania

• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki. • Dobra organizacja pracy. • Chęć ciągłego poszerzania wiedzy. • Znajomość pakietu Microsoft Office (przede wszystkim Microsoft Word oraz Excel). • Zdolność analitycznego myślenia. • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• Na początek miesięczną, bezpłatną praktykę po tym terminie możliwość podjęcia płatnej współpracy. • Referencje, które potwierdzą nabyte umiejętności i doświadczenie. • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia specjalistycznej wiedzy, dostępu do ogromnej bazy danych projektów z niemal każdej branży i uczenia się od specjalistów. • Wykonywanie interesujących zadań w sympatycznym otoczeniu. • Dostęp do specjalistycznej biblioteczki. • Świeżo zmieloną kawę z ekspresu i coś słodkiego do niej – bez limitu. • Relaks podczas gry w piłkarzyki.