Nr referencyjny

kelner/ka/05/2018

Dodano

11 maja 2018

Miejsowość

COSTABRAVA- HISZPANIA

logo PanEuroSol

PRACA DLA STUDENTA I PRAKTYKA JEZYKA

Branża

Hotelarstwo

Nazwa stanowiska

KELNER/KA

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

34

Ilość godzin w tygodniu

48

Pan European Solutions to firma zajmująca się doradztwem w zakresie inwestycji w kapital ludzki. Działalność rekrutacyjną prowadzimy głównie na terenie Katalonii w Hiszpanii, w szczególności wybrzeża Costabrava. Nasza strategia zorientowana jest na rekrutację personelu według wymagań rynku zatrudnienia, metoda ta pozwala nam na serwis dostosowany zarówno do potrzeb kandydatów jak i wymagań pracodawców.

Zakres obowiązków

Zakres obowiazkow zalezy od oferty, najczesciej jedynym wymaganiem stawianym przez pacodawce jest znajomosc jezyka na poziomie umozliwiajacym komunikacje (w wypadku pracy na recepcji wymagana jest znajomosc jezyka hiszpańskiego oraz innych jezykow na poziomie plynnym w mowe i pismie) Od kandydatow/tek na kelnerow/ki nie jest wymagane doswiadczenie!

Wymagania

Dysponujemy ofertami pracy sezonowej dla studentow oraz absolwentów, posługujacych sie jezykiem hiszpanskim. Oferty najcześciej dotycza obsługi lokali gastronomicznych, typu restauracje, kawiarnie lub chiruinguta na wybrzezu a takze obsługi recepcji lub centrow animacji. Pracodawcy, w ramach zatrudnienia zapewniaja studentom, zarówno zakwaterowanie jak i wyzywienie. Umowy obejmuja okres 1 lub 2 miesiecy (lipiec, sierpien), zdarzaja sie oferty na dłuzszy okres czasu.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Proponowane wynagrodzenie netto kształtuje sie w granicach 1000-1300 €uro/miesiac w zaleznosci od oferty.