Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Produkcja

Dodano

4 lipca 2016

Miejsowość

Niegoszowice

Drukuj
BH-Ssvr0QvI

Praca dla studentek

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

produkcja kosmetyków

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

15

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

fabryka kosmetyków

Zakres obowiązków

pakowanie produkcji, praca przy maszynach produkcyjnych

Wymagania

Zdolności manualne Bardzo dobra organizacja pracy; Umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

praca po zmianach. Możliwość nadgodzin

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."