Nr referencyjny

Magazynier/10

Dodano

10 października 2016

Miejsowość

Kraków

Praca dodatkowa – MAGAZYN

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

MAGAZYNIER

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Ilość godzin w tygodniu

20

Szukasz pracy dorywczej? Chcesz zarobić a jednocześnie mieć czas na naukę, rozrywkę, rozwijanie swoich pasji? TA OFERTA SKIEROWANA JEST WŁAŚNIE DO CIEBIE!! Nazywamy się JOBS PLUS i świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej. Aktualnie dla naszego Klienta, Firmy Kurierskiej zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: Kraków (Bieżanów-Prokocim)

Zakres obowiązków

DO TWOICH NAJWAŻNIEJSZYCH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE NALEŻEĆ: • odbiór przesyłek od kurierów • sortowanie i roznoszenie przesyłek po magazynie • dbanie o stan przesyłek i porządek na magazynie • skanowanie paczek

Wymagania

NASZE WYMAGANIA: • umiejętność obsługi komputera • gotowość do podjęcia pracy od „od zaraz” • sumienność i dokładność • operatywność

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

OFERUJEMY: • możliwość współpracy z ogólnopolską Firmą Kurierską • zatrudnienie w ramach umowy zlecenia • możliwość wyboru zmiany: o poranna: 5:00 – 9:00 od poniedziałku do piątku (poszukujemy 1 osoby) o popołudniowa: 16:00 – 20:00 od poniedziałku do piątku (poszukujemy 4 osób) o chcesz pracować na obie zmiany? Też jest taka możliwość!