Nr referencyjny

Doradca Klienta

Dodano

24 maja 2016

Miejsowość

Kraków

Praca na Wakacje

Branża

Telekomunikacja

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

15

Ilość godzin w tygodniu

30

Firma Telekadra dla swojego klienta Firmy Contact Sales poszukuje : Doradców Klienta Oferta skierowana do osób poszukujących pracy stałej, dorywczej, w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy. Możliwość wyboru godzin pracy pomiędzy 8.30 a 21.00

Zakres obowiązków

Telefoniczny kontakt z klientem stałym; przedłużanie kontraktów sprzedaż nowych kontraktów;

Wymagania

Chęć do pracy Chęć uczenia się podczas szkoleń Umiejętność obsługi komputera; Dobra dykcja, płynna znajomość j. polskiego

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Podstawa 1920 brutto - przy pełnym wymiarze czasu pracy Prowizje sprzedażowe do 250 zł brutto za kontrakt Premie kwartalne do 2000 brutto;