Nr referencyjny

inspektor terenowy/06/19

Dodano

5 czerwca 2019

Miejsowość

rzeszów, kraków

PRACA TERENOWA NA WAKACJE-INSPEKTOR TERENOWY

Branża

Rolnictwo / Ochrona środowiska

Nazwa stanowiska

INSPEKTOR TERENOWY

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

30

Ilość godzin w tygodniu

60

Mateusz Biedka MATGAB, po raz ósmy z powodzeniem będziemy przeprowadzać kontrole metodą FOTO na terenie Podkarpacia i małopolski. Kontrole na miejscu w ramach płatności bezpośrednich są realizowane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a my na jej zlecenie jesteśmy Wykonawcami Kontroli. Przeprowadzamy kontrole metodą FOTO. Poszukujemy studentów i absolwentów, mających w planie studiów 150 godziny zajęć powiązanych z : geologią, geodezją, rolnictwem, ochroną roślin/środowiska, inżynierią środowiska itp.

Zakres obowiązków

Wykonywanie kontroli działek rolnych zgłoszonych przez rolników do dopłat bezpośrednich. Wykonywanie zdjęć do upraw.

Wymagania

Wykształcenie wyższe z zakresu: geodezja, rolnictwo, leśnictwo, ochrona środowiska, inżynieria środowiska, architektura krajobrazu, ogrodnictwo, biologia...

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

-transport -zakwaterowanie -szkolenie -udział w projekcie unijnym -opieke koordynatora -praca wśród młodej ekipy -atrakcyjne wynagrodzenie -umowa o dzieło