Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

holandia/ogrody/04/2017

Dodano

11 kwietnia 2017

Miejsowość

Holandia

Drukuj
PRACA W HOLANDII W OGRODNICTWIE ORAZ PRODUKCJI

PRACA W HOLANDII W OGRODNICTWIE ORAZ PRODUKCJI

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

PRACA W HOLANDII W OGRODNICTWIE ORAZ PRODUKCJI

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

6

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Jesteśmy firmą funkcjonującą na holenderskim rynku pracy od ponad dziesięciu lat. Nasze wieloletnie doświadczenie w organizowaniu zatrudnienia, praktyk zawodowych oraz miejsc stażu, pozwala nam szybko i efektywnie dostosować się do nowych sytuacji na wymagającym holenderskim rynku pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie reagować na wszystkie Państwa zawodowe potrzeby. Naszym celem jest nie tylko zapewnienie atrakcyjnych miejsc pracy, ale również stworzenie takich warunków, które pozwolą młodym ludziom zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe.

Zakres obowiązków

Opis stanowiska: Praca przy piwoniach,tulipanach,inne kwiaty, pakowanie, sortowanie cebulek. Praca przy taśmie produkcyjnej, pakowanie produktów.

Wymagania

Wymagania: - zatrudnimy osoby odpowiedzialne oraz chętne do pracy. - doświadczenie nie jest wymagane. - znajomość języka angielskiego mile widziana - przydatne prawo jazdy - ważny i nieuszkodzony dowód tożsamości

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - dobre zarobki, - zakwaterowanie,[domki własne lub partnera niderlandzkiego] - ubezpieczenie, - dojazd do pracy na terenie Holandii, - pomoc w organizacji wyjazdu z Polski, - pełne wsparcie przez polskich opiekunów. Przyjazd do Holandii i początek pracy - ok.10-15 maja Praca ,dwa etapy,około 3 tygodni,przerwa ,od ok.połowy czerwca do września/pażdziernika lub końca kontraktu.Możliwa praca od zaraz i inne terminy.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."