Nr referencyjny

Pracownik magazynu/05/19

Dodano

23 maja 2019

Miejsowość

Niemcy

Praca wakcyjna dla studentów

Branża

Logistyka

Nazwa stanowiska

Pracownik magazynu

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

50

Firma Pin Personal poszukuje zmotywowanych studentów do pracy w Niemczech. Miejsce pracy: teren całych Niemiec Zarobki: 9-10 euro netto / godzina Zakwaterowanie: zorganizowane - odpłatne ok. 250 euro Praca : magazyny - logistyka

Zakres obowiązków

Zadania: - pakowanie - sortowanie - komisjonowanie towarów (praca ze skanerem, displayem, PbV i Ameise) - ogólne czynności magazynowe

Wymagania

Wymagania: - chęć do pracy - podstawy niemieckiego - mile widziane - własny samochód - mile widziany - uprawnienia na wózek widłowy - mile widziane

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - pomoc polskojęzycznych koordynatorów - możliwość pobierania zaliczek - możliwość zorganizowania dojazdów do pracy - zakwaterowanie - maksymalnie 2 osobowe pokoje, w pełni wyposażone z dostępem do internetu